mlodzi naukowcy siodemka

Informujemy Czytelników
Miejskiej Biblioteki Publicznej
w Koninie,
że dnia 20.09.2019 r. (piątek)
placówki biblioteczne

będą czynne
do godz. 17:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

mlodzi naukowcy siodemkaZMIANA GODZIN OTWARCIA
FILII BIBLIOTECZNYCH

SPRAWDŹ

mlodzi naukowcy siodemkaZróbmy sobie przerwę na wspólne czytanie.

„Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem”.

Oddaj swój głos na Miejską Bibliotekę Publiczną w Koninie.
KINDER MLECZNA KANAPKA nagradza 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów.

Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019 r. Można oddać 1 głos, raz dziennie.

ZAGŁOSUJ NA BIBLIOTEKĘ

mlodzi naukowcy siodemkaUprzejmie informujemy, iż z dniem 9 września 2019 r., uległ zmianie adres e-mail Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres: sekretariat@mbp.konin.pl.

Informujemy, że adres mbp@konin.home.pl będzie dostępny do 31.12.2019 r.
Prosimy o zmiany naszych adresów e-mail w państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

Kiermasz książki

Chcesz kupić dobrą książkę nie wydając przy tym kilkudziesięciu złotych? Teraz masz taką okazję. Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie otwiera właśnie swoje magazyny książek.

Poniżej zamieszczamy bazę książek przeznaczonych do sprzedaży:

KIERMASZ RÓWNIEŻ WE WRZEŚNIU

mlodzi naukowcy siodemkaBAZA KSIĄŻEK
AKTUALIZACJA: 16.09.2019

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wyprzedaży Książek:

1. Organizatorem kiermaszu wyprzedaży książek używanych, wycofanych z obiegu bibliotecznego, jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.
  2. Kiermasz ma charakter cykliczny i będzie odbywać się w każdy piątek lipca i sierpnia 2019 roku, w godzinach od 10.00 do 16.30, przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, od strony ulicy Dworcowej 13. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, kiermasz zostaje przeniesiony do budynku biblioteki.
  3. Książki przeznaczone do sprzedaży wycenione są na 2.00 zł/egzemplarz.
  4. Dodatkowo oferujemy dostęp do odrębnego, niż kiermasz, zasobu książek wycofanych z obiegu bibliotecznego. W tym przypadku zainteresowani mogą pobrać i zapoznać się z bazą książek przeznaczonych do wyprzedaży wyłącznie poprzez baner „Kiermasz książek” zamieszczony na naszej stronie internetowej mbp.konin.pl.
  5. Baza książek aktualizowana jest cyklicznie - raz w tygodniu (poniedziałek).
  6. Zamówienia książek dostępnych pod banerem „Kiermasz książek” realizowane są drogą mailową. Spis zamówionych książek (obowiązkowo - numer magazynowy, autor, tytuł) prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  7. Zamówienia na książki złożone drogą mailową (w danym tygodniu - do środy włącznie) można będzie odebrać w najbliższy piątek, w czasie trwania kiermaszu.
  8. Zamawiający książki nie jest zobowiązany do zakupu zamówionych książek. Ma prawo je obejrzeć i dopiero wtedy podjąć decyzję o zakupie.
  9. Zamówienia, które wpłyną na maila po środzie realizowane będą w następnym tygodniu.
  10. O realizacji zamówienia złożonego drogą mailową decyduje jego kolejność – pierwszeństwo zakupu mają osoby, które wcześniej złożyły zamówienie na konkretny tytuł książki. Decyduje data i godzina otrzymania zamówienia.
  11. Nieodebrane w ciągu tygodnia zamówienia wracają na półkę.
  12. Nie oferujemy wysyłania zamówionych książek.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie z siedzibą przy ul. Dworcowej 13. REGON: 311097510.
  2. Biblioteka wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 63 242 85 37 w.107.
  3. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
    1. realizacji złożonego zamówienia drogą elektroniczną na książki przeznaczone do wyprzedaży,
  4. Podanie przez Pani/a danych osobowych takich jak: adres e-mail, imię i nazwisko jest obowiązkowe w celu przyjęcia i realizacji zamówienia, a ich niepodanie skutkuje brakiem jego realizacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/a dane będą przechowywane przez miesiąc do momentu odbioru złożonego zamówienia
  6. Dostęp do Pani/a danych osobowych mają jedynie upoważnieni przez Administratora pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.
  7. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, że przetwarzanie danych osobowych Pana/i narusza ogólne przepisy rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  9. Pana/i dane nie będą podlegały profilowaniu.