mlodzi naukowcy siodemka

24 stycznia 2020 r.

Ruszamy
z nową stroną
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

mlodzi naukowcy siodemkaMiejska Biblioteka Publiczna w Koninie zaprasza dzieci w wieku 1-5 lat z matkami, ojcami, dziadkami, opiekunami na:

STORYTIME!
Czas opowieści
.

Spotkania odbywają się:

• w każdą środę o dodz. 11.00,
  • w każdy czwartek o godz. 16.30

w Filii dla Dzieci i Młodzieży.

Zajęcia w języku angielskim poprowa Emily Protheroe - pedagożka, nauczycielka, mama.

mlodzi naukowcy siodemkaKIERMASZ KSIĄŻEK

ZAPOZNAJ SIĘ

Kiermasz książki

Chcesz kupić dobrą książkę nie wydając przy tym kilkudziesięciu złotych? Teraz masz taką okazję. Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie otwiera właśnie swoje magazyny książek.

Poniżej zamieszczamy bazę książek przeznaczonych do sprzedaży:

KIERMASZ RÓWNIEŻ WE WRZEŚNIU

mlodzi naukowcy siodemkaBAZA KSIĄŻEK

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wyprzedaży Książek:

1. Organizatorem wyprzedaży książek używanych, wycofanych z obiegu bibliotecznego, jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie.
  2. Wyprzedaż książek trwa do odwołania.
  3. Książki przeznaczone do wyprzedaży wycenione są na 2.00 zł/egzemplarz.
  4. Zainteresowani wyprzedażą mogą pobrać i zapoznać się z bazą książek wyłącznie poprzez baner ..Kiermasz książek” zamieszczony na stronie internetowej mbp.konin.pl.
  5. Baza książek aktualizowana jest cyklicznie - raz w tygodniu (poniedziałek).
  6. Zamówienia książek dostępnych pod banerem „Kiermasz książek” realizowane są drogą mailową. Spis zamówionych książek (obowiązkowo - numer magazynowy, autor, tytuł) prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  7. Zamówienia na książki złożone drogą mailową (w danym tygodniu - do środy włącznie) można będzie odebrać w najbliższy piątek lub w poniedziałek w Wypożyczalni Głównej (ul. Dworcowa 13).
  8. Zamówienia, które wpłyną na maila po środzie realizowane będą w następnym tygodniu.
  9. O realizacji zamówienia złożonego drogą mailową decyduje jego kolejność - pierwszeństwo zakupu mają osoby, które wcześniej złożyły zamówienie na konkretny tytuł książki. Decyduje data i godzina otrzymania zamówienia.
  10. Zamawiający książki nie jest zobowiązany do zakupu zamówionych książek. Ma prawo je obejrzeć i dopiero wtedy podjąć decyzję o zakupie.
  11. Nieodebrane w ciągu tygodnia od zamówienia książki wracają na półkę.
  12. Nie oferujemy wysyłania zamówionych książek.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie z siedzibą przy ul. Dworcowej 13. REGON: 311097510.
  2. Biblioteka wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem telefonu 63 242 85 37 w.107.
  3. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
    1. realizacji złożonego zamówienia drogą elektroniczną na książki przeznaczone do wyprzedaży,
  4. Podanie przez Pani/a danych osobowych takich jak: adres e-mail, imię i nazwisko jest obowiązkowe w celu przyjęcia i realizacji zamówienia, a ich niepodanie skutkuje brakiem jego realizacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  5. Pani/a dane będą przechowywane przez miesiąc do momentu odbioru złożonego zamówienia
  6. Dostęp do Pani/a danych osobowych mają jedynie upoważnieni przez Administratora pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.
  7. Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, że przetwarzanie danych osobowych Pana/i narusza ogólne przepisy rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  9. Pana/i dane nie będą podlegały profilowaniu.

© 2007-2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie Projekt i realizacja: Paweł Szczepaniak