Spotkanie autorskie z Maciejem Łubieńskim

maciej_ubieski_plakat
Spotkania autorskie
2020-10-16 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Łubieńskim, które odbędzie się 16 października o godzinie 18.00 w ramach projektu KBO „Konin, lubi książki 5”. Maciej Łubieński (ur. 1 sierpnia 1971) – polski historyk, dziennikarz, autor programów telewizyjnych i kabaretowych, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w magazynie Viva. Współtwórca (razem z Michałem Walczakiem) i scenarzysta kabaretu „Pożar w Burdelu”. Pracował w agencjach reklamowych jako copywriter, był sekretarzem redakcji w prasie kolorowej, prowadził w radio audycje satyryczne, pisał scenariusze programów telewizyjnych razem z Michałem Wójcikiem m.in. programu historycznego „Było nie było”, kręcił  też reportaże podróżnicze. Autor libretto musicalu o generale Józefie Bemie. Obecnie nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się jego książka „Portret rodziny z czasów wielkości”. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzi Krzysztof Nowak (Malowany Konin) na facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

• 2020-10-16 18:00

Wspierane przez iCagenda