Pliki do pobrania

 

Przegląd

Liczba kategorii: 4

Pliki: 10
Podkategorie: 2

KONKURSY

Regulaminy i karty zgłoszeń organizowanych konkursów.

Pliki: 12
Podkategorie: 5

LOGO BIBLIOTEKI

Oficjalne logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie do pobrania.

Pliki: 12
Podkategorie: 4


Uwaga użytkownicy przeglądarki Firefox.

Przeglądarka Firefox oferuje zintegrowaną przeglądarkę plików PDF, pozwalającą na otwarcie prawie wszystkich plików PDF w sieci bez potrzeby instalowania dodatkowej wtyczki. Zintegrowana przeglądarka PDF jest domyślnie włączona.

Niektóre rodzaje plików PDF mogą sprawiać problemy podczas ich wyświetlania w Firefoksie, pokazując niepoprawne czcionki, kolory, lub zawartość dokumentu. Aby je wyświetlić poprawnie, kliknij przycisk pobierania po prawej stronie nagłówka dokumentu, by pobrać plik i otwórz go za pomocą domyślnego czytnika plików PDF zainstalowanego na twoim komputerze.

Jeśli żaden plik PDF nie otwiera się poprawnie w zintegrowanej przeglądarce PDF, przyczyną problemu może być jedno z zainstalowanych rozszerzeń. Możesz wyłączyć wszystkie rozszerzenia, by sprawdzić które z nich wywołuje problem. 

Jeśli nie chcesz korzystać z wbudowanej w program Firefox przeglądarki plików PDF, możesz skorzystać z odrębnych programów różnych twórców. Więcej informacji na temat jak wyłączyć otwieranie plików PDF w przeglądarce Firefox i zacząć korzystać z innego programu do otwierania plików PDF, zainstalowanego na twoim komputerze znajdziesz na stronie: Jak wyłączyć wbudowany program do obsługi PDF i użyć innego.