wymienialnia ksiazekMasz w domu książki, które przeczytałeś? Brakuje ci już miejsca na książki? Szukasz interesujących książek? Lubisz wygrywać książki? Chciałbyś spotkać się z ciekawymi ludźmi? A może masz ochotę na lokalne przysmaki i dobrą kawę?

Zapraszamy na 1. edycję WYMIENIALNI KSIĄŻEK.

Przynieś swoje książki, wymień się nimi z innymi miłośnikami książek, sprzedaj książki, kup interesujące książki, odpowiedz na pytanie i wygraj książkę w bibliotecznej loterii.

Oprócz książek możesz przynieść płyty winylowe, filmy DVD, mapy, stare dokumenty, monet.

• kiedy: 2 lipca 2022 r.
  • gdzie: plac przed Miejską Biblioteką Publiczną im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, ul. Dworcowa 13
  • OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC: telefonicznie: 63 249 11 50, lub osobiście w Wypożyczalni Głównej, ul. Dworcowa 13, w godzinach pracy biblioteki.

Będzie mnóstwo innych atrakcji. O szczegółach poinformujemy wkrótce.