Plakat promujący konkurs plastyczny "Perełki literatury dla dzieci".Filia "Chorzeń" zaprasza dzieci do wakacyjnego konkursu plastycznego pod tytułem „Perełki literatury dla dzieci”.

Każdy z nas ma w domu swoje własne perełki literackie i to ich właśnie dotyczy nasz konkurs. Polega on na stworzeniu okładki do ulubionej własnej książki, do tej, która wywarła na nas ogromne wrażenie, lub do której z sentymentem wracamy.

Treści, które sprawiają nam przyjemność warto uwiecznić w inny, równie przyjemny sposób. I to jest właśnie nasza propozycja. Nowa okładka do ukochanej perełki literackiej. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w tym twórczym i mamy nadzieję, ciekawym projekcie.

Na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie prezentujemy takie właśnie perełki czyli książki, które według nas warte są przeczytania. Ich recenzje będą cyklicznie ukazywały się przez całe wakacje. Te książki, po uprzednim zapoznaniu się z nimi, również można wziąć pod uwagę w konkursie.

Wszelkie informacje na temat konkursu zawarte są w regulaminie, który dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w kategorii Konkursy w Plikach do pobrania.

Prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Filii „Chorzeń”, ul. Fikusowa 8, 62-510 Konin lub przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..