Skip to main content

Mam talent

  Czwartek, 16.11.2023
  MBP w Koninie
ul. Dworcowa 13
Konin
  Konkursy

Jeśli śpiewacie, tańczycie, gracie, improwizujecie, parodiujecie czy macie inne niezwyczajne umiejętności i talenty, które zadziwiają, wzruszają czy rozbawiają jedynie wąskie dotąd grono Waszych najbliższych, zachęcamy do zaprezentowania ich na większym forum.

Będziecie Państwo mieli szansę podbić serca szerszej publiczności, a także zawalczyć o atrakcyjne nagrody.

Do udziału w bibliotecznym konkursie „Mam Talent”, realizowanym w ramach Laboratorium Dojrzałości 2, zapraszamy zarówno uczestników Laboratorium jak też wszystkie osoby z Konina i powiatu konińskiego, powyżej 50-tego roku życia.

Możecie Państwo zaprezentować wszelkie umiejętności i talenty – ich zakres tematyczny nie jest ograniczony.

Etapy konkursu:

  • do 29 listopada br. do Wypożyczalni Głównej (ul. Dworcowa 13) należy dostarczyć formularz zgłoszeniowy wraz z krótkim opisem zgłaszanego TALENTU,
  • podczas eliminacji, które odbędą się 30 listopada 2023 r., w godz. 10.00-12.00, w sali konferencyjnej MBP (ul. Dworcowa 13), wyłonione zostaną osoby, które zaprezentują się w finale,
  • finał i wybór trójki zwycięzców odbędzie się 8 grudnia 2023 r. o godz. 16.00, także w sali konferencyjnej MBP w Koninie.

Nagrody dla laureatów konkursu:

  • pierwsze miejsce -500 złotych,
  • drugie miejsce - 300 złotych
  • trzecie miejsc – 200 złotych.

Pliki do pobrania:

Wszystkie niezbędne informacje i dodatkowe szczegóły konkursu przeczytacie Państwo w załączonym w komentarzu regulaminie.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.