„Milowy Słup – Razem” Konin 2024

ul. Dworcowa 13
Konin
  Konkursy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza do udziału w III Poetyckim Konkursie „Milowy Słup – Razem” Konin 2024.

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie i Miasto Konin, współorganizatorami: Tulczyńska Biblioteka Publiczna miejskiej rady regionu winnickiego (Ukraina) oraz Miejska Biblioteka im. Anatolija Dobryańskiego w Czerniowcach (Ukraina)

III Poetycki Konkurs „Milowy Słup – Razem” odbędzie się w ramach III KONIŃSKIEJ JESIENI POETYCKIEJ.

Termin nadsyłania prac upływa 20 września 2024 roku.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 16 listopada 2024 roku, drugiego dnia III Konińskiej Jesieni Poetyckiej.

Pliki do pobrania:

Міська Публічна Бібліотека ім. Софії Урбановської в Коніні запрошує взяти участь в III Поетичному конкурсі “Верстовий Стовп – Разом” Конін 2024.

Організатором конкурсу є Міська Публічна Бібліотека ім. Софії Урбановської в Коніні і місто Конін, співорганізаторами: «Публічна бібліотека Тульчинської міської ради Вінницької області» (Україна) та Міська Бібліотека ім. Анатолія Добрянського в Чернівцях (Україна)

III Поетичний конкурс “Верстовий Стовп – Разом” відбудеться в рамках III КОНІНСЬКОЇ ПОЕТИЧНОЇ ОСЕНІ.

Термін надсилання праць - до 20 вересня 2024 року.

Урочисте нагородження відбудеться 16 листопада 2024 року, другого дня III Конінської Поетичної Осені.

Файли для завантаження: