Bukiet konwalii z okazji Dnia Bibliotekarza

Opublikowano: 08.05.2017

Bukiet konwalii z okazji Dnia Bibliotekarza, 8 maja 2017 r. dzieci z Przedszkola Wojtusiowa Izba przyszły do Filii” Siódemka”, by złożyć nam życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Bukiet konwalii z przedszkolnego ogródka oraz wyrazy wdzięczności za naszą pracę, lekcje biblioteczne, wspólną zabawę były dla nas dużą i zarazem miłą niespodzianką.

Mali goście chętnie z nami rozmawiali o książkach – dlaczego czytamy, jakie są ich ulubione bajki, opowiadania.

Przygody sympatycznej czarownicy, bohaterki książek Czarownica i kot oraz Czarownica i pierniki Mai Strzebońskiej bardzo się przedszkolakom podobały. Ta wiedźma inna niż wszystkie, o dobrym sercu, dowcipna, wrażliwa, dobra przyjaciółka oczarowała dzieci i wzbudziła ich sympatię.

Poleciliśmy przedszkolakom książeczki, które wypożyczyły i zabrały do przedszkola.

Umówiliśmy się, że po ich przeczytaniu wrócą, by wymienić je na inne.

There are no images in the gallery.