Spotkanie Klubu Miłośników Książki

Opublikowano: 17.01.2024

Spotkanie klubu miłośników książek w Filii "Starówka" Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się 16 stycznia 2024 roku. Główną omawianą książką tego spotkania była Wypatruj naszej gwiazdy Imogene Salva.

Uczestnicy zgromadzeni w bibliotece mieli okazję zapoznać się z treścią i głównymi bohaterami tej książki. Opowieść składała się z unikalnej mieszanki przygody, tajemnicy i romantycznego wątku. Członkowie klubu dzielili się swoimi przemyśleniami oraz odczuciami dotyczącymi fabuły, postaci i stylu pisania autora.

W trakcie dyskusji, czytelnicy wyrażali swoje opinie na temat walorów czytanej książki, podkreślając jej emocjonalny oddźwięk i zdolność do poruszenia czytelnika. Używając przymiotników takich jak "naładowana emocjami", "żmudna podróż" i "pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji", wyrazili swoje pozytywne odczucia wobec "Wypatruj naszej gwiazdy".

W trakcie spotkania, uczestnicy dyskutowali również o tematach pobocznych, takich jak umiejscowienie fabuły w konkretnym czasie i miejscu oraz porównywali tę książkę z innymi utworami tego samego autora. Klubowicze podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat stylu pisania i charakterystyki postaci głównych oraz drugoplanowych.

Podsumowując, spotkanie klubu miłośników książek w Filii Starówka było owocne i inspirujące. Grupa była zadowolona z omawianej książki i dyskusji, które były pełne pasji. Wyrażono również chęć dalszego spotkania, aby kontynuować rozmowę na temat innych ciekawych książek. Zapraszamy na kolejne spotkanie dnia 16.02.2024 r. Będziemy omawiać książkę „Zanim wystygnie kawa” Tohikazu Kawaguchi.