Alfabetyczna lista laureatów testu wiedzy "Wojny napoleońskie 1796-1815"

Opublikowano: 04.05.2022

wojny napoleonskie laureaci

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie (MBP w Koninie) mają zaszczyt ogłosić listę laureatów w powiatowym konkursie wiedzy historycznej Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815.

Lista laureatów podana w porządku alfabetycznym:

• Jan Banaszak,
  • Adam Dyc,
  • Paweł Gray,
  • Maksym Tomczak

Wręczenie nagród i podsumowanie konkursu odbędzie 7 maja 2022 r. (sobota), o godz. 10.00 w sali konferencyjnej MBP w Koninie, przy ul. Dworcowej 13.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

Współorganizatorami są:

• Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie,
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie.

Test wiedzy odbył się w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych od Zleceniodawcy pochodzących z budżetu Miasta Konina w ramach realizacji zadania Konin czasów Napoleona – książka, wystawa, konkurs.

Gratulujemy laureatom! Na wszystkich uczestników czekają drobne podarunki.