Konkurs na List im. Jana Plisko

Opublikowano: 28.02.2020

Plakat promujący konkurs literacki: List im. J. Plisko.Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackim na List im. Jana Plisko.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku od 11 do 18 lat w dwóch kategoriach wiekowych.

By wziąć udział w konkursie, należy przynieść osobiście, przesłać skan lub przesłać list pocztą tradycyjną w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2020 r.

Motywem przewodnim nadesłanego listu powinna być refleksja nad życiem młodego człowieka w dwudziestym pierwszym wieku.

Nagrodą będą bony podarunkowe do sieci Empik o łącznej wartości 1.300 zł.

Szczegóły w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Kutnie.

Organizatorem Konkursu jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Kutnie.