Odkryj jak pięknie jest w Twojej okolicy.

Opublikowano: 09.07.2020

W dobie pandemii koronowirusa podróżowanie jest utrudnione. Kraje Unii Europejskiej powoli zaczynają się otwierać z powrotem na turystów. Jednak nie każdy, wybierający się na urlop, bierze pod uwagę dalekie podróże.

Filia „Siódemka" gorąco zachęca do odkrywania uroków najbliższych terenów.

Podróżować można samochodem, rowerem, kajakiem czy piechotą. Powiat koniński oferuje turystom wiele atrakcji. Jeziora z pięknymi plażami, zabytki architektury murowanej oraz drewnianej, zabytkowe pałace i dworki. Każdy znajdzie coś interesującego do obejrzenia.

Serdecznie namawiamy do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęć ciekawych miejsc z krótkim opisem.

Zasady zabawy:

1. Przesyłamy jedynie zdjęcia ciekawych miejsc, budowli, zabytków, miejsc aktywnego odpoczynku i tym podobnych.
  2. Nadsyłane zdjęcia nie mogą przedstawiać wizerunku osób oraz zdjęć typu selfie.
  3. Zdjęcia prosimy nadsyłać do 31 sierpnia 2020 roku wraz z załączoną treścią oświadczenia.
  4. Zdjęcia przesłane bez oświadczenia, zawierające wizerunkiem osób lub typu selfie nie wezmą udziału w zabawie.

Treść oświadczenia:

1. Oświadczam, że nadesłana przeze mnie praca dotycząca ciekawych miejsc w regionie konińskim jest mojego autorstwa.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu organizacji i przeprowadzenia zabawy "Odkryj jak pięknie jest w Twojej okolicy" lub dochodzenia ewentualnych roszczeń.
  3. Wyrażam zgodę na publikację, na czas nieoznaczony i bez honorarium, moich przesłanych prac na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie (MBP), koncie MBP na Facebooku oraz w innych mediach zgodnie z ustawą o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Na początku września, w artykule podsumowującym wakacje, zamieścimy nadesłane przez Państwa zdjęcia.