Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815

Opublikowano: 07.04.2022

plakat test wiedzy wojny napoleońskieStowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie (SP MBP w Koninie) ogłasza powiatowy konkurs wiedzy historycznej Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815. Konkurs organizowany jest w ramach zadania publicznego Konin czasów Napoleona - książka, wystawa, konkurs współfinansowanego ze środków otrzymanych od Zleceniodawcy pochodzących z budżetu Miasta Konina.

W ramach zadania SP MBP w Koninie we współpracy z I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie i Miejską Biblioteką Publiczną im. Zofii Urbanowskiej w Koninie wyda również książkę Szymona Jagodzińskiego "Konin na tle wojen napoleońskich 1806-1813" oraz zorganizuje wystawę i prelekcję.

Zapraszamy młodzież do udziału w konkursie.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu: Test wiedzy o wojnach napoleońskich 1796-1815