Wręczenie nagród w konkursie na najlepszą recenzję książki #Portal randkowy

Opublikowano: 26.04.2021

Ogólnopolski konkurs na najlepszą recenzję książki #Portal randkowy Marcina Michała Wysockiego został rozstrzygnięty 3 marca 2021 roku.

Nagrodę główną w postaci czytnika do ebooków i audiobooków zdobyła Renata Wojciechowska z MBP w Koninie (Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie), a jedno z kilku wyróżnień w konkursie otrzymała Małgorzata Hofmann z Filii "Jedenastka" MBP w Koninie.

Ze względu na sytuację epidemiczną i związane z nią obostrzenia autor książki i przedstawiciele Qes Agency (wydawca książki), mogli spotkać się z nami dopiero 23 kwietnia 2021 roku, w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich.

Wręczenie nagrody głównej i wyróżnienia odbyło się w MBP w Koninie, w kameralnym gronie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających z obostrzeń epidemicznych. W gronie autorów, bibliotekarzy i czytelników wartko popłynęła rozmowa o książce #Portal randkowy, o perypetiach autora związanych z pisaniem książki i o emocjach recenzentek podczas czytania książki i pisania recenzji.

Autor zapowiedział, że już we wrześniu tego roku planowane jest wydanie kolejnej jego książki.

Czekamy na premierę nowej książki a naszym, bibliotecznym Koleżankom gratulujemy!