Lipcowe spotkania w Filii "Siódemka"

Opublikowano: 09.08.2023

Tegoroczne wakacje za pasem. Niektórzy już wrócili z kolonii lub obozów, inni jeszcze mają wakacyjne wyjazdy przed sobą. Filia „Siódemka” w lipcu organizowała otwarte zajęcia dla dzieci w każdym wieku.

Pogoda na zajęcia w plenerze była idealna, a dzieci z wielką chęcią wyszły na zieloną trawkę. Bajkowozy odkrywały przed nimi swoje zakamarki i wspaniałą literaturę w nich zawartą. Rekwizyty ukryte w „bajkowozowych” szufladkach przeniosły uczestników w świat bajek i baśni z całego świata. Każdy na chwilę mógł stać się księżniczką czy królem. Prace plastyczne, które zaproponowały bibliotekarki były wykonywane z wielką radością i zaangażowaniem. Uśmiechy na twarzach dzieci od początku zajęć pokazywały, że w bibliotece można robić mnóstwo ciekawych rzeczy, a nie tylko wypożyczać lektury szkolne.

Obiecujemy, że w kolejne wakacje też zorganizujemy równie ciekawe zajęcia na które serdecznie zapraszamy już dziś.