110 LAT kolei przemysłowej na ziemi konińskiej – wystawa w MBP

Opublikowano: 05.12.2022

110 lat koleiZapraszamy do udziału w ostatniej wystawie organizowanej w ramach obchodów 110 LAT kolei przemysłowej na ziemi konińskiej. Tym razem odbędzie się ona w Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie przy ul. Dworcowej 13.

W galerii „Nad Książkami" można zobaczyć prezentację zdjęć podsumowujących wielomiesięczny okres pracy w terenie. Wystawa jest czynna od 18 listopada do 9 grudnia, natomiast 7 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z realizatorami wystawy, na które serdecznie zapraszamy. Wśród atrakcji m.in. ochweśnicki żur.

Organizator wydarzenia: Wielkopolskie Forum Inicjatyw Kulturalnych FRONTAR; Stowarzyszenie Zmieniamy Konin; Gmina Sompolno; Rowerowy Konin
Partnerzy: Gmina Ślesin, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie; RestartLAB; Fundacja CODA; Lokalna Organizacja Turystyczna Marina.

*Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego
*Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Sompolno oraz Gminy Ślesin