Irena Wawrzyniak uchyla drzwi – wystawa

Opublikowano: 31.08.2020

Zaproszenie promujące wystawę malarstwa i spotkanie online z Ireną Wawrzyniak.W Galerii nad książkami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie (MBP) można oglądać wystawę malarstwa Ireny Wawrzyniak.

Autorka mieszka w Koninie od wielu lat. Tu wychowali się jej dwaj synowie. Po tym, jak opuścili dom rodzinny, by rozpocząć swoje samodzielne życie, zajęła się malarstwem. Maluje temperą i olejami. Bywa, że w jednej pracy łączy wiele technik. Inspirują ją nie tylko mistrzowie, ci najwięksi, dawni i współcześni, lecz i ludzie z jej otoczenia.

Malarstwo praktykuje głównie w weekendy. A kiedy obrazy opuszczają pracownię i stają się wystawą zamknięte dotychczas drzwi zostają uchylone.

Wystawę można oglądać także: https://360.goterest.com/sphere/biblioteka-1

Na spotkanie online z Ireną Wawrzyniak zapraszamy, wraz z konińskim portalem LM.pl, 3 września 2020 r. o godz. 18.00.

Spotkanie będzie transmitowane na: